Portál Tipli je známy vďaka skvelému cashbacku, ktorý môžete získať z vašich nákupov. Cashback, sú v podstate peniaze naspäť za uskutočnený nákup. Znie to neuveriteľne? S Tipli sa však aj neuveriteľne veci môžu stať realitou. Stačí si vybrať váš obľúbený obchod zo širokej ponuky viac ako 600 obchodov a nakúpiť. Ak si napríklad zvolíme Deichmann a vyberieme si nové boty, tak získame naspäť až 4 % z hodnoty objednávky. Len tak. Stačí sa iba zaregistrovať na Tipli a ihneď môžete začať šetriť. Samotná registrácia vám nezaberie ani len 2 minúty. Celý proces je rýchly a úplne bezplatný. Navyše ak odporúčite Tipli vašim známym, dostanete ďalšiu odmenu.

Ako Tipli funguje?

Princíp fungovania Tipli je mimoriadne jednoduchý. Tipli uzavrie dohodu o spolupráci s vašim obľúbeným internetový obchodom, kde za každý nákup, ktorý Tipli sprostredkuje, dostane dohodnutú províziu. S tou sa Tipli s vami následne spravodlivo rozdelí. Férovo a k dispozícii pre však bez akýchkoľvek poplatkov. Tak na čo ešte čakáte? Ulovte tie najlepšie ponuky práve s Tipli.

Viac ako len cashbackový portál

Tipli je omnoho viac ako len cashbackový portál. Umožňuje vám šetriť aj vďaka veľkému množstvu zľavových kódov a kupónov. Dokonca ponúka aj exkluzívne zľavové kódy, ktoré nikde inde nenájdete. Zháňate napríklad nové ponožky z Dedoles? Práve na Tipli nájdete tie najlepšie Dedoles zľavové kódy a kupóny. Okrem zľavových kódov a kupónov vám Tipli ponúka aj skvelý servis v podobe vždy aktuálnych letákov z kamenných obchodov ako Lidl, Kaufland, či Tesco.

Stále to nie je všetko. Cashbackový portál Tipli vám navyše ponúka aj množstvo rád a sprievodcov internetovým nakupovaním. Prelistujte si skvelé články a zistite ako napríklad ušetriť pri nákupe nových módnych kúskov v internetovom obchode Sinsay. Toto všetko a ešte omnoho viac vám ponúka Tipli absolútne bezplatne. Stačí sa len zaregistrovať.

Cashback + zľava + kupón

Na Tipli môžete šetriť až 3 krát. Cashback, čiže peniaze naspäť z každého nákupu, totiž môžete získať aj so zľavnených produktov. Ak navyše použijete aj zľavový kód alebo kupón, ktorý na Tipli nájdete, tak môžete ušetriť až 3 krát. Ak k tomu pridáme aj vždy aktuálne letáky a skvelé tipy z článkov, tak vám zaručene žiadna jedinečná a skvelá ponuka neunikne.

Tie najlepšie ponuky s Tipli

Tak ako? Už viete ako uloviť tie najlepšie ponuky s Tipli? Naozaj to je také jednoduché a zvládne to naozaj každý. Zaregistrujte sa na Tipli a začnite šetriť už pri vašom najbližšom nákupe. Nechce sa vám registrovať? Nevadí. Stále môžete využívať skvelé zľavy, zľavové kódy, či prehliadať si aktuálne letáky a taktiež aj článke pre najlacnejšie nakupovanie na internete. Ste pripravení uloviť tie najlepšie ponuky s Tipli?