Najviac loví v Ohiu, kde  žije spoločne s rodinou. Lov zvierat pre svoju vlastnú potrebu berie ako prirodzenú súčasť života a nechápe, prečo sa kvôli tomu ľudia tak búria a pohoršujú. Často jej chodia negatívne správy hlavne od ľudí, ktorí bojujú za práva zvierat. Ďalší ľudia si myslia, že nie je vhodné, aby na svoje výpravy brala malú dcérku a nechávala ju hrať sa s ulovenou zverou či rybami.

"Nevidím na tom nič šokujúceho. Ľudia chodili loviť zvieratá s malými deťmi už od nepamäti. Je to prirodzené. Väčšina ľudí konzumuje mäso zo zvierat. Dnes sú zvyknutí na to, že si ho kúpia v obchode, ale presne takto sa získava aj toto ich mäso. Nič pred dcérou nehodlám skrývať, "oznámila pre Daily Mail.

Žena sa vraj naučila ignorovať, čo ľudia hovoria. Podľa nej trávi kvalitný čas s dcérou v prírode, kde jej ukazuje, aké zvieratá tam žijú a ako sa tiež lovia. Nemyslí si, že by to na dcéru malo nejaký negatívny dopad do budúcnosti. Ona sama vídala od batoľacieho veku svojho otca, ako sťahuje zvieratá z kože.

"Nebudem sa ospravedlňovať za niečo, čo je prirodzené. Som rada, že moja dcéra bude vedieť, odkiaľ sa zvieratá berú, kde žijú a ako sa lovia. Som rada, že sa o mňa hovorí. Že je vidieť realita. Snáď inšpirujem rodičia k tomu, aby trávili tiež viac času so svojimi deťmi v prírode a ukazovali im, ako to v divočine funguje. Určite robím pre svoju dcéru lepšie vec, než keby som ju nechávala celý deň pozerať na televíziu, "dodala

Zdroj: www.idnes.cz