O psoch a poľovných plemenách sme toho uverejnili už naozaj veľa a najmä o plemene waimarský stavač. Tento krát vám ale prinášame niečo, čo ste asi ešte nevideli. Prezentáciu plemena a poľovníckej kynológie úplne ináč ako by ste si mysleli. Do zaujímavého projektu (nápadu) sa pustila skúsená česká fotografka Kateřina Lisová. Jej fotografie psov sú výnimočným dielom vždy, ale tento krát to poňala z iného uhlu a výsledok je viac ako geniálny.

Fotografka sa tu pohrala s ,,farbou,,. Čiernobiela fotografia je niečím jedinečná ako aj maximálny súlad Michaely a jej psíkov.
Fotografka sa tu pohrala s ,,farbou,,. Čiernobiela fotografia je niečím jedinečná ako aj maximálny súlad Michaely a jej psíkov.
Zdroj: Kateřina Lisová

Tieto fotky sú súhra skvelého fotografkinho talentu, krásy modelky aj psov, kombinácie jemnosti a trošku šteklivých polôh pričom je to stále estetické, naozaj výnimočné a ničím poburujúce. Ako modelka a zároveň majiteľka chovateľskej stanice waimarských stavačov, Michaela Šmegrová, zvládla svoju úlohu s absolútnou profesionalitou, však posúďte sami. Vo fotogalérii nájdete fotografie ktoré určite stoja za pozretie a už teraz sa tešíme na ďalšie nie len jemne šteklivé projekty od tejto skvelej fotografky.

Ak sa chcete dozvedieť viac o fotografke, stačí si kliknúť TU.

A ak hľadáte informácie o CHS, nájdete ich na sociálnej sieti pod názvom Chovatelská Stanice Dargentosuerte.