Čivavu Ollieho ukradli Tae Bennettovej v roku 2012 počas venčenia v parku. Zlodeji vtedy prerezali vôdzku a utiekli s dvojročným psom preč.

Pracovníčka cestovnej kancelárie sa už vzdala nádeje, že ho ešte niekedy uvidí. Ale mikročip Ollie sa zrazu, po dlhých 10 rokoch, zapol v parku v Hounslow v západnom Londýne, len pár kilometrov od jej domu.

"Keď mi to povedali, rozplakal som sa. „Nikdy som si nemyslela, že sa to stane," povedala Tae, ktorá má teraz 22 a jazvečíka Chiliho.

„Ollieho našli v parku nejaké deti, nemám potuchy, odkiaľ prišiel. Celkovo je v dobrom stave, ale ešte ho musí skontrolovať veterinár. Myslím, že bol použitý na chov a buď bol vypustený náhodne, alebo zámerne kvôli svojmu veku. Keď mi ho zobrali, mal dva roky, no stále si pamätá svoj život predtým. Sme veľmi šťastní, že je konečne s nami," dodala.

"Akonáhle Ollie vošiel do izby a počul hlas môjho nevlastného otca, okamžite k nemu podišiel, prevalil sa na chrbát a nechal ho poškrabať sa na bruchu,"povedala Bennetová pre portál mylondon.news

Ollie vychádza dobre s jej jazvečíkom Chili. "Často ich prichytím, ako sa túlia na sedacom vaku," doplnila na záver.