Posledných 6 rokov sa jej práca zameriava najmä na aligátory, ale pracuje aj s množstvom rôznych zvierat. Rada vzdeláva ľudí o tom, ako spolunažívať s voľne žijúcimi zvieratami, a rada zachraňuje zvieratá. Pracuje ako veterinárka a hovorí, že všetky fotografie, ktoré uvidíte na jej stránke, sú robené počas jej voľného času a všetko je to dobrovoľnícka práca

Gabby na svojom účte na Instagrame zverejnila video s Casperom, aligátorom zachráneným v útulku Everglads Outpost. Toto miesto sa venuje záchrane divokých zvierat, tiež vzdeláva ľudí, ako sa s nimi naučiť spolunažívať bez problémov.

FOTOGRAFIE veternárky Gabby nájdete v našej GALÉRII

Na Instagrame má viac ako 227 tisíc fanúšikov. Gabby vysvetlila, že zviera pozná už asi šesť rokov, takže je naň zvyknutá. "Casper je zachránený krokodíl, ktorý by inak musel byť eutanázovaný, keby nebol v zajatí. Poznám ho už takmer 6 rokov! Nikdy to neskúšajte doma, je to zvyknuté zviera a ja som profesionál," hovorí sympatická veterinárka.

"Náš tím zachraňuje aligátory z dvorov a bazénov ľudí, a to zadarmo! A potom ich privezieme k nám do Everglads Outpost, aby tam dožili zvyšok svojho života (podľa zákona ich musíte zabiť alebo umiestniť do zajatia, nemožno ich vypustiť ani premiestniť). So zvieratami pracujem už 13 rokov a viac ako 17 rokov som vegetariánka," dodáva Gabby.