Tak ako každý rybár, aj ja som mala vždy svoj sen. Jeden, dva, možno i viac. Okrem ulovenia krásneho čierneho lysca v Anglicku ma veľmi lákala rybačka v exotike. Milujem cestovanie, slnko, kaprárčinu a veci raritné. „Prečo si nedopriať malé osvieženie po zväzovkách a sukromákoch na Slovensku?“ povedali sme si jedného dňa s manželom-rybárom a kúpili si letenky do Thajska. Super výlet bol na svete.

V Thajsku sme mali na výber z dvoch rybárskych rezortov, a to Gillhams Fishing Resort alebo Jurassic Mountain Resort. Prečo sme si vybrali Gillhams? Úprimne, nemám na to žiadny silný argument. Ich webstránka sa mi zdala intuitívnejšia, komunikácia jednoduchšia, umiestnenie pre nás výhodnejšie a v neposlednom rade aj cena bola lepšia. No obe alternatívy sú veľmi porovnateľné. Ak máte možnosť ísť kamkoľvek, moje odporúčanie znie: „Neváhajte a vyrazte!“

Thajsko je čarovné
Thajsko je čarovné
Zdroj: archív Nikol Seesee

Čarovné miesto

Hneď ako sme prešili bránou do rezortu, naskytol sa nám úžasný pohľad na zeleňou obklopené jazero v lone masívnych hôr a dažďového pralesa. Vonku bolo príjemných 30 stupňov, takže slniečko dotváralo celkovú atmosféru. V tej chvíľke ste sa chceli iba zastaviť, sadnúť si a kochať sa všetkou tou krásou navôkol. Ale preto sme sem predsa neprišli! A tak sme sa hneď vydali smerom k manažérovi, ktorý nám mal všetko vysvetliť a poukazovať.

Pokračovanie na nasledujúcej strane...